Sklep Techemznaki znakiInformacje

Kategoria: biznes
Dodany: 2018-08-23


foto
Pozycjonowanie Szczecin

foto
Suplementy diety na odchudzanie

Sklep Techemznaki sklep.techemznaki.pl - taśma ostrzegawcza żółto czarna znaki

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Nasze ogromne doświadczenie wpływa na jakość produkowanego przez nas asortymentu. Produkujemy znaki korzystając z surowców najwyższej jakości, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od wielu lat, jako jedni z przodujących liderów na rynku, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że nasze znaki są dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym świetle , na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment zdolny do emisji światła. Znaki powinno się chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię poprzez przerwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie zobaczą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, w tym znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki dokładnej informacji o zasadach i możliwych zagrożeniach powiązanych z danym obszarem. Produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych produktów do użytku w przestrzeni publicznej.

W ofercie posiadamy również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne stawiane przez Unię Europejską, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych specjalistów, solidne i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Tagi dla artykułu

online